Vyberte stránku

Pohádková kytara

Honza Roušar a pohádková kytara

Písničkář a zpívající imitátor Honza Roušar účinkuje v dětských projektech jako Pohádková kytara, Živé dětské karaoke, kytarista k táboráku, ale také jako DJ Honzík.

Václav Tobrman a Honza Roušar „Živé dětské karaoke“

Živý Jukebox hraje dětem při nejrůznějších příležitostech na území celé České republiky. Díváte se na videozáznam z narozeninové párty bezprahového Klubu 17 v pražských Řepích, pro který hrajeme pravidelně již několik let. Tento typ akcí jsme si velmi oblíbili. Našim cílem je zapojit děti do „hry“. Umožníme jim zazpívat jejich oblíbenou písničku do mikrofonu a s živou doprovodnou kapelou a zároveň je v jejich zpěvu tím svým podpoříme, pokud to bude vhodné. Víme, že je to mnohdy pro děti vůbec poprvé, kdy veřejně vystoupí před svými rodiči a kamarády a my jsme rádi, že jim můžeme vstřícností a pozitivitou dodat odvahu.

Živé dětské karaoke se hodí všude, kde se to dětmi jenom hemží. Ať už sháníte vhodný hudební program pro mateřskou nebo základní školu, případně pokud pořádáte soukromou oslavu, svatbu, dětskou narozeninovou párty, firemní akci pro zaměstnance s rodinami nebo například městskou slavnost, Živý Jukebox bude vždy skvělou volbou.

ŽIVÉ DĚTSKÉ KARAOKE

Honza Roušar a pohádková kytara (živé karaoke s dětmi)

DĚLEJ CO TĚ BAVÍ

STAR DANCÍK

BEZSTAROSTNÁ JÍZDA

moderátor Ondřej Lechnýr a Živý Jukebox, Václav Tobrman

zábava pro děti

Pojďte do toho s námi

Proměňte vaši párty v nezapomenutelný zážitek a využijte služby agentury Živý Jukebox.
Máte přání? Řekněte nám představu a my ji splníme. Působíme v České republice i v zahraničí.

Adresa

Živý Jukebox s. r. o.
Petržílkova 22/2262
158 00 Praha 5 – Stodůlky

IČO: 03570690
DIČ: CZ03570690
Jsme plátci DPH

Sociální sítě

Kontakty

Tel.:+420 604 733 853
E-mail: rousar@zivyjukebox.cz