Vyberte stránku

Zpívánky a tanečky

MYŠ A MAŠ – Adéla a David

Interaktivní pořad pro děti Myš a Maš. Adéla Zejfartová tvoří sehranou dvojici s kolegou Davidem Boušou. V jejich podání se můžete těšit na hravé a veselé pásmo plné autorských písniček, zpívání, tancování, moderace, soutěží a legrace. Jejich tvorba je snahou o obohacení repertoáru pro děti, přiblížení rozmanitých hudebních žánrů dětskému publiku.

Písničky jsou sice určeny hlavně k pobavení a dovádění, ale také by měly dětem pomoci objevovat svět hudby a naučit je hravosti, tvořivosti a lásce k hudbě. Cílem projektu je děti nejen pobavit, ale i aktivně zapojit do dění.

VANDA A STANDA

Vanda a Standa mají pro děti od 4 do 10 let připravenou jízdu písniček, gagů, tancování a soutěží o pěkné ceny, při které se pobaví a do které se velmi často zapojí i rodiče. Dětské narozeniny, zahradní párty, firemní akce – family days Vanda a Standa také moderují nejrůznější akce pro celou rodinu.

HUDBA HROU „Nevšední divadelní zážitky s Tomem a Honzou“

Projekt Hudba hrou vznikl za účelem pořádání netradičních interaktivních představení pro děti, kterým zábavnou formou představujeme různá zajímavá témata. Oba představitelé skupiny divadlo hrou jsou profesionální hudebníci, herci a interpreti. V jejich spolupráci se snoubí jak profesionální umělecká, tak i pedagogická zkušenost.

MYŠ A MAŠ

VANDA A STANDA

HUDBA HROU

zábava pro děti

Pojďte do toho s námi

Proměňte vaši párty v nezapomenutelný zážitek a využijte služby agentury Živý Jukebox.
Máte přání? Řekněte nám představu a my ji splníme. Působíme v České republice i v zahraničí.

Adresa

Živý Jukebox s. r. o.
Petržílkova 22/2262
158 00 Praha 5 – Stodůlky

IČO: 03570690
DIČ: CZ03570690
Jsme plátci DPH

Sociální sítě

Kontakty

Tel.:+420 604 733 853
E-mail: rousar@zivyjukebox.cz